Jak potěšit na Vánoce sportovce? Pořiďte mu sporttester!

Je-li váš partner nadšený sportovec, a dárky typu hrnek, svíčka, prádlo, bonboniéra už ho neohromíte, zkuste o letošních Vánocích pokročit! Vyberte pro něho sporttester – náramkové hodinky s hrudním pásem, měřící tepovou frekvenci a další údaje důležité pro výkon.

Svátky se sice kvapem blíží, ale pořád je čas udělat si v tématu jasno, a poté se jako informovaná zákaznice kvalifikovaně rozhodnout. Pomůžeme vám! Velcí kluci „hračky“ milují, stejně jako ti malí. Hlavně ty užitečné.

měřič tepové frekvence neboli sporttester je neocenitelná pomůcka ke zlepšení kondice a zhubnutí. Už v průběhu samotného cvičení sleduje srdeční tep i spálené kalorie svého uživatele, a podle toho usměrňuje jeho kondiční aktivity. Roli ale hraje také cenová kategorie.

Dáme vám tipy na levnější i dražší sporttestery:

InSPORTline Core – špičkový sporttester s řadou pokročilých funkcí, programem spalování tuku, přehledným podsvíceným displejem, digitálně kódovaný. Patří mezi nejprodávanější a v akci stojí 1 090 korun. Jen o 100 korun dražší je podobný typ BN–A400 s funkcemi čas, datum, stopky, tepová frekvence, nastavení limitu tepové frekvence a alarm pro upozornění překročení limitu.

Suunto Quest Black – novinka! Sporttester světoznámé značky Suunto včetně USB Movesticku pro propojení s počítačem a duálním hrudním pásem, v e-shopu inSPORTline za 3 490 korun. Kromě měření tepové frekvence tento sporttester nastavuje tréninkový plán, analyzuje efekt cvičení, sestavuje grafy a umožňuje všechny informace archivovat.