Co říkají uživatelé o sporttesterech Sigma

Jedny z nejlepších sporttesterů na trhu, navíc za dostupnou cenu, nabízí značka Sigma, kterou charakterizuje německá preciznost zpracování. Potvrzují to i recenze uživatelů.

Například paní Markéta uvádí: "Sporttester Sigma jsem si vybrala hlavně kvůli cenové dostupnosti a funkcím, které nabízí. Používám ho zatím měsíc, ale neměnila bych, jsem s ním velmi spokojená." A co na něm oceňuje nejvíce? Podsvícení, přesné měření tepu a spálených kalorií, to, že sporttester sám vypočítá tréninkovou nebo spalovací zónu, a také jeho vzhled i snadné použití.

Další uživatel říká: "Pás sporttesteru Sigma se po nasazení rychle spáruje s hodinkami. Používám hodinky na cardio do fitka a inline. Líbí se mi výpočet hodnost tepové frekvence po zadání věku, váhy a podobně. Hodnoty jdou nastavit pouze pro jednoho uživatele, s tím jsem však počítal. Jen čas ukáže, jak na tom bude odolnost použitých materiálů a řemínku."

Sporttester mě velmi baví - trénink s ním je zábavný

A ještě jeden ženský pohled na sporttester Sigma: "Jeho funkce jsou naprosto v pohodě, jsou tam všechny potřebné a cena je dostupná i pro obyčejné lidi, což velmi oceňuji. Sporttester mě velmi baví - trénink s ním je zábavný a hlavně přínosný. Pomohl mi zefektivnit sportovní aktivity. Vytknout nemůžu nic, snad jen, že hrudní pás i při nastavení na nejmenší obvod hrudníku je stále volný, musela jsem lehce zkrátit. Ale to je detail, který nemá vliv na funkčnost a spolehlivost přístroje."

Shrnutí: hlavní výhody sporttesterů Sigma

  • voděodolnost
  • 100% funkce i v extrémních podmínkách
  • mnoho příslušenství a doplňků
  • vynikající poměr ceny a kvality
  • komfortní použití, intuitivní ovládání